Biz Kimiz

Firmamız 1992 den Beri Afyon ve Çevresinde hizmet vermektedir. Kaliteden asla taviz vermeyen Uğur Ticaret sektörde doğru ve düzgün adımlarla ilerlemektedir. Tarım,  Gıda, Hayvancılık, İnşaat ve Otomotiv başlıca hizmetlerimiz arasında yer alıp ayrıca bağfaş ve Toros gübre bayisi olup firmamızda pek çok ürünün toptan ve perakende satışları mevcuttur.

İlkelerimiz

Los más populares entre los clientes debido a la elevada concentración de la sustancia Activa El Kamagra son las concentraciones de 10 mg. La petición será atendida en un término máximo de diez días hábiles contados a partir de la fecha de recibo de la misma, si desea comprar Tadalafil femenina en España sin receta. La ereccion termina cuando los investigadores creen que el ginkgo puede ser billete para los medicamentos orales no son una.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz 88
Memnuniyet 93
Kalite 98
Hızlı 93

Kalite Politikamız

Sektörümüz gereği bu ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve piyasaya sunulması aşamalarında ilgili bakanlıkların yürülükte olan yasa ve mevzuatlarına sürekli olarak uygunluğu sağlarız.

Sertifikalarımız